09 Nisan 2013 #1732848

Bellona Kusurlu Ürün Değişimi!

Bellona mobilyadan TV koltuğu aldım: Ürün bayi tarafından getirildi. Ertesi günü ürün derisinde koku ve imalat hatası olduğunu bayiye ilettim. Bayi yapabileceği bir şey olmadığını ve servisi aramamı istedi. Bunun üzerine yetkili servisi aradım 05. 03. 2013 de koltuğu aldılar ve ürünü fabrikaya göndereceklerini söylediler.


Aradan 35 gün geçmesine rağmen ürün hala gelmedi. Yetkili servisi aradım sistemimiz çalışmıyor daha sonra arayın dedi, sisteminiz açıldığında beni arayabilir misiniz dediğimde bunu yapamayacaklarını belirttiler. 02. 04. 2013 de ilgili firmanın müşteri hattını ( 4443399) aradım ve sorunlarımı anlattım, bana araştırıp size döneceğiz dediler ama hala ne ürün geldi nede arayan oldu.

Adnan 147 Okunma

Cevaplar

  • Adnan15 Nisan 2013

    1732848 Kayıt numaralı şikayetime, Bellona müşteri temsilcisi müşteriye bilgi verildi diye cevap yazdı. Bellona tarafından herhangi bir kişi beni aramadı, ben hala ürünün akibeti ile ilgili net bilgiye sahip değilim. Sadece servis ürünün Bellona tarafından iade alındığını bayiden yenisini talep edebileceğimi söyledi. Bayide ürün yok yeni sipariş vereceğini söylüyor, yeni ürünün teslimi için tarih veremiyor. Eğer Bellona yetkilisinin kasteddiği bu ise bu bilgiler benim sorunumu çözmüyor, zira 05/03/2013 de servis tarafından alınan ürün hala bana gelmedi ve nezaman geleceğini de kimse bilmiyor. Tüketicimiz ile irtibat kuruldu diyerek kimseyi yanıltmasınlar, zira hala sorunum çözülmüş değil.

  • Adnan13 Nisan 2013

    Öncelikle Bellona tarafından herhangi bir kişi beni aramadı, ben hala ürünün akibeti ile ilgili net bilgiye sahip değilim. Sadece servis ürünün Bellona tarafından iade alındığını bayiden yenisini talep edebileceğimi söyledi.Bayide ürün yok yeni sipariş vereceğini söylüyor, yeni ürünün teslimi için tarih veremiyor. Eğer Bellona yetkilisinin kasteddiği bu ise bu bilgiler benim sorunumu çözmüyor, zira 05/03/2013 de servis tarafından alınan ürün hala bana gelmedi ve nezaman geleceğini de kimse bilmiyor. Tüketicimiz ile irtibat kuruldu diyerek kimseyi yanıltmasınlar, zira hala sorunum çözülmüş değil.

  • Bellona Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön