14 Ekim 2016 #6687439

Bellona Kusurlu Ürün

Bellona markası altında faaliyet gösteren Dinler Mobilya isimli mağazadan yatak ve baza satın aldım. Ama keşke almasaydım. Satın aldığım ürünleri teslim ettirene kadar çok uğraştım. Teslimat sonrası bazada fabrikasyon bir hata bulunduğu, ayrıca nakliye sırasında yırtık olduğu kendi personeli tarafından tespit edilmesine rağmen ne arayan oldu, ne gelen, ne de giden. Kendilerine tekrar giderek durumu sordum. 2 hafta süre verdiler hatayı düzeltmek adına, fakat yine aynı şekilde gelen giden arayan olmadı.


İnsanlar kaliteli ürün almak için sizleri tercih ediyor ama anlaşılan sizler bu kaliteyi hak etmiyorsunuz. Sattığınız ürünün arkasında durmuyorsunuz. Ben bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Ayrıca Tüketici Hakem heyetine de başvuruda bulunacağım.
Lütfen beni daha fazla uğraştırmayın.

Ertuğrul 2.016 Okunma

Cevaplar

  • Ertuğrul14 Ekim 2016

    Tamamen kandırmaca tamamen boş laf. İlk işim tüketici mahkemesine gidip şikayetçi olmak. Bellona isimli firmadan alışveriş yapacaklar bin kere düşünsün. Kendi ürünlerinin arkasında durmuyorlar.

  • Bellona Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • Bellona Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön