23 Kasım 2015

Bellona Kullanılmış Berjeri Gönderdiler!

22 Ekim 2015 Perşembe saat 20:00'de Konya Selçuklu ilçesinde bulunan Demosan bayisinden berjer siparişi verdik, berjerin teslimini en geç "3 haftaya" kadar yapacağız dediler. Siparişi alan mağaza müdürüne özellikle teşhir ürünü yollamamasını üstüne basa basa söyledik.

Söylediklerimizi anlamada sıkıntı çeken mağaza müdürü ve sorumlu olan mağaza çalışanları bir ayın sonunda teşhir ürünü gönderdiler. Bir ay kadar uzun bir süre geçmesine rağmen istediğimiz ve beklediğimiz kaliteyi, memnuniyeti göremedik. Bellona'ya yakışan bayi ve müdürler ile çalışmanızı tavsiye ederim. Beyaz berjerin simsiyah ve lekelerle gelmesi hiç hoş bir durum değildi. Bu saygısızlığı yakıştıramadık sizin gibi bir markaya.

Uğur 474 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi26 Kasım 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Bellona Temsilcisi23 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön