22 Temmuz 2016

Bellona Köşe Takımının Yatağı Arızalı!

Üç kez tamir edilen köşe takımının yatağı bir veya ikinci kez kullanınca tekrar bozuluyor. Dördüncü kez bozulunca uzlaşmak için değişim talebinde bulundum ancak uzlaşma olmadı ve tüketici heyetine şikayet ettim. Henüz sonuçlanmadı. Yatak arızasının yanı sıra, berjer gelmedi bir ay sonra geldi, köşenin derisinde yırtık vardı takımın yarısı gitti geri geldi, yastıklar yarı doldurulmuş ve kalitesiz malzeme ile doldurulduğu için çöküyor ve arkanızda olduğu bile belli olmuyor. Yastıkları siz dolduracaksınız dediler nasılsa sattılar tabi. Hiç memnun kalmadım, bir de sağlam olur diye oradan almıştık, sıradan bir yerden alsaydım belki bu kadar sorun yaşanmazdı.

Ahmet 552 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Ahmet23 Temmuz 2016

    2 sene önce 3400 liraya aldığım ve 1 yıl dolmadan 4 kez bozulan köşe takımının yatağı bellonaya olan takdirimi yerle bir etti ve dahası değişime yanaşılmadı. Yastıkları siz dolduracaksınız dediler. Satarken yastıkları fermuarlı yapıyoruz yıkayabilirsiniz dediler ve renk aktı. Bunu ilettiğimizde yıkanmaz dediler biz suçlu olduk, o zaman o fermuar neden var ve ben ısrarla makineye atabileceğim bir kumaş olsun diye neden istekte bulundum. Yeterince ün yapıldı diye mi bu ilgisizlik. Müşteri memnuniyeti nerede. Tüketiciyle iletişime geçildi diye yorum yapıyorlar yalandan. Kimse benimle iletişime geçmedi. Servisleri bile 1 ayda geliyor. Kesinlikle artık bellonanın yalnızca adı var kalitesi yok. Tüketici heyetine şikayette bulundum. Siz de haklarınızı arayın.

  • Bellona Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön