16 Şubat 2013

Bellona Koltukta Potluklar Var!

20 Ocak tarihinde İzmir Atsaylar bayisinden asya majör takımı siparişi verdim. Ürün 2 hafta sonra geldi ancak ürünün tekli koltukları başka bir takıma ait ve 3lü koltukların kumaşında potluklar ve ayrıca birçok hata mevcuttu. Satış bayisi ile görüştüm yeni ürün tedarik edeceklerini belirttiler.


13 şubat günü yeni ürünler elimize ulaştı ancak ne görelim tekli koltuklar sanki gözleri görmeyen bir eleman ve aynı şekilde gözleri görmeyen kalite kontrolcü tarafından onay verilmiş ne dikişi dikiş ne şekli şemali düzgün tek kelimeyle pes dedirtecek şekilde ve aynı şekilde 3lü koltuklarda aynı yan kısımlarında potluklar var. Bu sorunun çözülmediğini ve İade etmek istediğimi belirttim ilk cümle mahkemeye.

Feridun 135 Okunma

Cevaplar

  • Feridun26 Mart 2013

    Bu şikayetleri okuyan arkadaşlar siz siz olun sakın Bellona markasına güvenmeyin elimdeki ürünlerin fotoğraflarını cevremdeki herkese gösteriyorum.Herkes şaşkınlıkla bakıyor eve gelen servis elemanlarıda aynı şaşkınlık icerisinde idi.Bu kadar kusurlu olmasına rahmen bellona iade talebimi kabul etmedi ve tüketici mahkemsine başvurmama neden oldu.Anlıycanız ürünlerinin arkasında durmayan firmalardan alış-veriş yapmayın derim.

  • Feridun20 Şubat 2013

    20.02.2013 tarihinda şahsımın saat 13:15 itibari ile bellona müşteri hizmetlerini aramam sonucunda bilgilendirme yapılmıştır.Ayrıca bu bilgilendirme tamamen emri vaki ve sorun çözmeye yönelik olmayan bir yaklaşım ile gerçekleşmiştir.Şu tarihten itibaren kesinlikle bir bellona bayisine adım atmam ayrıca cevremdeki herkese bu olayı aktarmaktayım.Siz siz olun bu samimi sözlerime inanarak ve güvenerek sakın bellona firmasından bir ürün almayın çünkü sorunlu ürün karşısında firma kendi ürününün arkasında değil 10 günde bir servis bile göndermedi.Bu söylediklerimi isbatlayabilirim

  • Bellona Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön