27 Ocak 2014 #2258843

Bellona Koltuk Takımından Leke Çıkmıyor

2013 yılı nisan ayında Bellona'dan lavida koltuk takımı aldım. Kol dayanılan kısımlarında takımla birlikte gelen kırlent (yastık) boyama ve en ufak el- kir lekelerini hemen tutar olduğu ve tüm temizleme gayretlerimize rağmen lekeler giderilemedi (Bize showroomda ılık su ile kolaylıkla çıkarılabileceği söylenmişti). Sonunda servise haber verdik geldiler sağolsunlar ama servis yetkilisinin dediği aynen şöyle:


- Bu tür lekeleri hemen anında silmezseniz çıkmıyor.
- Yastıklara fazla yaslanmayın boyası koltuk kumaşına geçmiş, -kotla kirli elle dokunmayın.


Yani bize diyorlar ki kıpırdamadan oturun koltuklarınızda misafiriniz ya da birisi kirli elle dokunursa elinizde silmeye hazır bez bulundurun.

Ali 213 Okunma

Cevaplar

  • Ali28 Ocak 2014

    Verilen iletişim bilgileri ile de görüştüm. ZATEN oralarda net CEVAP alamadığım için buraya yazdım. Oradakiler yetkili servise yönlendirdi. Yetkili servistekiler de şikayetimde belirttiğim ifadeleri kullandılar (dikkatli oturun, yaslanmayın, hemen silin) yani elimizde bez kirlenen yerleri silmek için nöbet tutacağız. Satılırken bize verilen bilgi ile ayıbın ortaya çıktığı andaki ifadeleri örtüşmüyor. Bu sorunumu halletmediler.

  • Bellona Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön