Bellona Koltuk Takımı Kötü!

Habibe Habibe05 Kasım 2020 15:50

Üç yıllık evliyim orada yalvararak çok sattığımız mobilya deyip bizi zorla ikna ettiler şimdi mobilyanın üstünde oturamıyoruz kumaş astarı çıktı ve sadece iki kişi kullanıyor ikimizinde ailesi uzakta misafirimiz bile nadir ısrarla bakın başımıza böyle bir şey geldi o kadara para verdik yardımcı olun iki tane inden anlamayan birini göndermişler adamın dediği abla 100 kiloluk kişiler oturursa tabi sarkar süngeri kayar astarın rengi çıkar (açıklamasına bakar mısın) eşim 60 kilo ben 50 yazık aradım defalarca dönmediniz şimdi bu mağduriyeti kim düzeltebilir?  biz hepsini nakit verdik alırken gözlerinizin içi gülüyordu.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Bellona Logo Bellona 05 Kasım 2020 16:38

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Bellona Logo Bellona 05 Kasım 2020 15:52

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler