11 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1791725

Bellona Koltuk Kumaşında Renk Açılmadı!

Bellonadan almış olduğum Vivaldi koltuk takımının kumaşında renk açılması (dalga dalga) oldu. servis çağırdım ama servis elemanları bunu gördüğü halde kumaşın normal özelliği olarak değerlendirdiler (nasıl bir özellikse) ve kumaşın sorun olan kısmını değil sorun olmayan kırlentini test için aldılar ve kırlentte sorun yok diye raporlamışlar.


Bende kırlentte sorun olmadığını biliyorum sorun oturulan kısmında. buda kulanıldığı için oluyormuş (bende zaten kullanmak için aldım). sorunu görüp kabul ettikleri halde raporlamadılar beni ikna etmeye çalıştılar. bu kumaştan daha öncede şikayetçi oldum bir kez değiştirildiği için ikinci kez değiştirmek istemediklerini düşünüyorum. koltuğun kumaşından şikayetim var.

Ayşe Ayşe 242 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi05 Haziran 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Ayşe15 Mayıs 2013

    firma haksız bir şekilde korunuyor müşteri mağdur ediliyor şikayetler yeterince önemsenmiyor.bir daha asla bellonadan alış veriş yapmayacağım ve kimseyede tavsiye etmeyeceğim.büyük bir fima diye tercih etmiştim ama beni hayal kırıklığına uğrattı.kumaşın renk değiştirdiği açık bir şekilde ortadayken ve bunu gördükleri hade kabul etmiyorlar.pes diyorum diyecek başka bir şey bulamıyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler