Toplam çözüm sayısı
..
Bellona ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bellona Koltuk Kumaşında Esneme Ve Potlaşma

1.173görüntüleme
Selin
Selin 6 gün önce
Bellona Koltuk Kumaşında Esneme Ve Potlaşma
Bellona Koltuk Kumaşında Esneme Ve Potlaşma
Bellona Koltuk Kumaşında Esneme Ve Potlaşma

Bellona Kocaeli/ Körfez şubesinden Mavenna üçlü Sandıklı koltuk takımı aldık ve 1 sene sonunda koltuklarda kumaşlarında potlaşma ve bollaşma oldu. Müşteri hizmetleri geldi ve sadece koltuk gerdirme işlemi yaptı ama hala sorun devam ediyor. Gerekli işlemleri yapmanızı istiyoruz.

Bellona Logo
Bellona6 gün önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

Selin
Selin4 gün önce

Tüketici hizmetleri yetkilileri maalesef iletişime geçmediler. 08502223399 numaralı iletişim hattı ile konuştum tüketici hizmetleri sizi arayacak dedi ve maalesef geri dönen olmadı.

Bellona Logo
Bellona4 gün önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Selin
Selin3 gün önce

Bu fotoğraflar 25 Şubat 2021 günü yani servis ekipleri gelip gerdirme işlemi yaptıktan sonra çekildi. Aynı problem devam etmektedir. Tüketici hizmetleri inceleme yaparken bunları da göz önünde bulundurmasını istiyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler