22 Şubat 2013

Bellona Her Zemine Uygun Dolap Sistemi Geliştirememişler!

7 ay önce Bellona Casalış Yatak odası aldım. 2 ay geçmeden Yatak Odası dolabının surgulu kapakları açılıp kapanmaz oldu. Servisi aradım. Servis elemanları parke zeminin düzgün olmadığını söyleyip ancak bu kadar olur deyip gittiler. 1 ay sonra kapaklar eski haline döndü. Yine servisi aradım. Servis yetkilileri kapakları tamir ettiler ve bana sundukları mükemmel çözüm önerisi şu oldu:"Abi, siz bu evden biran önce taşının parke zemin çok bozuk. "Aldığım bu cevap karşısında şoke oldum.


Bellona gibi büyük bir firma nasıl olur da her zemine uygun bir Surgulu dolap sistemi geliştiremez. Dolap kapaklarım yine düzgün çalışmıyor. Servisi aradım ve bekliyorum bakalım hangi mükemmel çözüm yolları ile gelecekler.

Hakan 91 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize 23.02.2013 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön