13 Ekim 2018
Yorum Yap
#11024210

Bellona Hem Mobilyalarımı Hem Hediye TV'yi Vermiyor!

Trabzon Akçaabat şubesinden aldım. Satış sırasında sizden iyisi yok. Her şey yolunca ilgi alaka iyi teslimat tarihleri belli satıştan sonra umurlarında değilsiniz ya. 2 aydır yemek masasandalyelerimi alamıyorum ya. Bir de TV kampanyasından yararlandık güya. Arayıp sorduğumuzda da bizle alakalı değil Samsung dağıtım yapıyor diyor. Ben TV'mi Samsung'dan mı aldım. Muhatabım sizsiniz diyorum yapacak bir şey yok diyor. Genel Müdürlüğü arıyorum oradakiler daha beter zaten telefona bile bakmıyorlar.

Burak Burak 1.400 Okunma

Cevaplar

 • Bellona Temsilcisi16 Ekim 2018

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Burak13 Ekim 2018

  Ben sizin değerli müşteriniz değilim. Sizin için hiçbir müşteri değerli değil. Reklam yapmayın! Üslubu bozuk çağrı merkezi çalışanlarınız beni aramasın. Eşyalarımı gönderin benden uzak olun.

 • Bellona Temsilcisi13 Ekim 2018

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

 • Burak13 Ekim 2018

  13.10.2018 saat 12:59 da Bellona çağrı merkezini aradım. Kayıtlarda var zaten. Telefonla konuştuğum sözde tüketici problemlerini çözmek için o telefonun başında olan kişiye derdimizi anlatıyoruz. Üslup aynen şöyle: olabilir, yapacak bir şey yok, bekleyeceksiniz. Karşılık alınca da telefonu kapatıyor. Bu ne ya. Hem mağduruz, çözüm arıyoruz karşılaştığımız şeylere bak. Bu ne tür bir tüketici sorunu çözmek.

Ziyaretçi Yorumları