02 Temmuz 2015

Bellona Hem İşçilik Kalitesiz Hemde Servis Kalitesiz!

Bellona'dan daha alalı 6 ay olan koltukların kumaşlarının dikişleri söküldü ve firma gelip koltukların yarısının kumaşını baştan savma olarak değiştirdi. Değiştikten sonra renk farkı olduğunu, dikişlerin baştan savma yapıldığını bildirmeme rağmen kimse ilgilenmiyor. Ürünlerimin değiştirilmesini talep ediyorum sadece değiştirme talep ediyorum. Ayıplı mal satan Bellona'yı kınıyorum ve paramın boşuna gitmesine yanıyorum. Yeter ya atık bunaldım. Sizin kalitesizliğinizden dolayı uğraşamayacağım artık.

Cankat 752 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi04 Temmuz 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada wwwbellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Bellona Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.belllona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön