27 Ağustos 2013 #1978016

Bellona Hatalı Ürünler Standartlara Uygunmuş!

Bir süre önce yeni evimiz için Bellona'da Biella koltuk takımı ve yemek odası takımı aldık. Ürünler gelip ambalajı açıldığında kumaşın birçok yerinde hatalar olduğunu fark ettik ve ürünü teslim eden arkadaşlar servisin gelip bakması gerektiğini söylediler. Servis geldiğinde hav makinası ile düzelttikleri yerler daha büyük hatalar şeklinde gözüktü nemli olduğu için kuruyunca düzeleceği söylendi.


Kurudular ama hala aynı ve bu sefer daha büyük hatalar şeklinde gözükmeye başladılar. Tekrar servis geldiğinde ürünlerin üzerindeki hataların standartlara uygun olduğu gibi bir tutanak tutulmuş. 12 bin küsur lira para verip de hatalı koltuk takımlarında oturulur mu acaba? Ürünlerin değişimini talep ediyorum.

Caner 100 Okunma

Cevaplar

  • Caner25 Eylül 2013

    merhabalar. ürünlerimin bazılarını 2 tekli koltuk ve 2 üçlü koltuğun sadece oturma minderlerini alıp değiştirmek için götürdüler. Artık yeni ürünler gelene kadar ne zaman gelir belli değil misafir kabul edemiyoruz. Olsun en azından buda bir gelişmedir. Yeni gelecek ürünlerin eskisi gibi hatalı olup olmayacağını ve ne zaman geldiğini tekrar bildiririm. Bilgilerinize. :)

  • Bellona Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön