24 Aralık 2014

Bellona Hatalı Ürün Siparişi!

Bellona'dan önce halı aldım halıyı alırken yolluk almaya karar verdim. Dediler gelip ölçü alacağız gelip ölçü aldılar. Sonra ben gittim yolluk renklerini seçtim. Sadece yatak odası küçük halı lazımdı. Onun 2mx1m olmasını istedim. Bu ölçünün mümkün olmadığını bana söylediler. Ben de onayladım. Sonra siparişler geldi yoğunluktan dolayı hemen açamadım ikinci gün açtım.


Yollardan birisi kısa çıktı. 3 m olması gerekirken 2m çıktı. Mağazaya gittim ölçülerde sorun var yolluklardan biri sorunlu çıktı, bunu değiştirelim dedim. Yok dediler değiştiremeyiz. Müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi bildirdim bana döndüler yok bunu alamıyoruz. Bellona'yı kınıyorum bu ilkel ticaret anlayışından şikayetçiyim.

Alaettin 804 Okunma

Cevaplar

  • Alaettin02 Ocak 2015

    Şikayetçiyim bu şikayetimin yayınlanmasını istiyorum... Gerekli olan tüm mercilere bu şikayetimi taşıyacağım...

  • Bellona Temsilcisi24 Aralık 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön