Bellona Hatalı Ürün Satışı!

Guvenc Guvenc25 Mayıs 12:03

Ankara Keçiören belekler Bellona mağazasından almış olduğum like genç odası takımını artık üretimi yok o nedenle teşhir ürününü çok uyguna veriyoruz diye 4.000 TL'ye bana sattılar içinde sadece gardırop, çalışma masası ve şifonyer var.

 Üstelik ürünler eve bir geldi çizikler mevcut tabii ki parçaları değiştireceğiz dediler. İnanırsan. Bellona'nın sitesine giriyorum sıfır ürünlerde bakıyorum fiyat aynı. Resmen kandırıldım. Kızımın yatağı için başlık aldım. Oda olmadı. Çünkü montajı yapanlar bu yatak Bellona değil dedi. 

Ama ben bunu alırken satıcı bayan bunu bana sorma gereği bile duymadı yatak başlığı öyle odada bekliyor. Nereden tutsan elinde kalıyor. Hediye yastık ve alez vardı onu bile getirmediler. Tabi bu durumda çocuğum mutsuz, biz eşimle kavga ettik. Paranla rezil olmak dedikleri bu olsa gerek. Mağduriyetimi gidermezlerse hakkımı helal etmeyeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Guvenc 3 hafta önce

Müşteri huzmetlerinden ceylan hanim konuyla ilgileniyorsunuz hassasiyetiniz için teşekkür ederim, bayiniz ve satış uzmanıda arayıp gerekli parçaları bekliyoruz dediler, sorunum henüz çözülmedi. Bekliyorum.

Bellona Logo Bellona 4 hafta önce

Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

Bellona Logo Bellona 25 Mayıs 12:04

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler