07 Eylül 2015

Bellona Hatalı Üretim & Şikayetlere Duyarsız Kalma!

Bellona'dan 80 x 200 2 adet yatak aldım. Ellerinde olmadığı için fabrikaya sipariş veriyoruz, bir ayda teslim edilir dediler. Kabul edip ödemeyi yaptım. Yataklar geldi. Kenarları dolgusuz, düşünülmeden, yeterli arge çalışması yapılmadan üretim yapılan bir ürün kenarları dolgusuz olduğundan normalden çok daha yumuşak kenarları, kıyıya yaklaştığında düşüyorsunuz yataktan, dönemiyorsunuz bile ortadaki 40 santimlik alanda kalmanız gerekli, güvenle yatabilmek için.


Bir hafta içerisinde çocuğum 2 defa yataktan düştü. Hemen aradım Bellona'yı. Onlarca telefon görüşmesi aynı hikayeyi onlarca kez anlatmak sinirlerimi yıprattı. Her görüşme başka bir zamana öteledi. Çözüm üretmediler.

Ersin 200 Okunma

Cevaplar

  • Ersin08 Eylül 2015

    Müşteri memnuniyetine bu kadar duyarsız kalan bir firma görmedim, çok şaşırtıcı bir durum cürretkar bir şekilde önemsemiyorlar. hiçbir çözüm üretilmedi.

  • Bellona Temsilcisi08 Eylül 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimize yetkili birimler tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • Bellona Temsilcisi07 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön