sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Bellona Golden Comfort Yatak Bel Ağrılarını Arttırıyor!

Volkan Volkan20 Ekim 08:26

Son 1 sene içerisinde 3-4 kere Bellona Golden Comfort Yatak bel ağrısı yaptı diye şikayet ettik. Servis tek kişi geliyor, yatağı detaylı inceleyip almak yerine sorun yok deyip gidiyor. Yatağın en üst katmanında yatmayı bırakın oturduğunuzda bile gıcırdamalar var. Tüm süngerleri belki yatağın direk değişmesi lazım ama destek sıfır. Yatağı alacaklara tavsiye; 1 senede 4 şikayet çözüm sıfır. Diğer yorumlarda gördüğünüz üzere herkes bel ağrısından şikayet etmiş. Otomatik cevap yerine acil iade/değişim çözüm istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Volkan 1 hafta önce

Bu şikayetlerin üstüne de yatak üstündeki ped 1 sene içinde ufaktan sararma yapıyor. Bellona Alez ile korunan yatak sünger sarısı gibi leke yapmasına da firma çözüm veya değişim sağlamıyor. Bu tecrübelerimize göre de alınmaması gereken bir yatak ve marka.

Bellona Logo Bellona 20 Ekim 11:47

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Bellona Logo Bellona 20 Ekim 08:27

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mert 2 hafta önce  

    Aynı şikayeti bende yaptım çözüm sıfır yatak torba yaylı sert ve yumuşak yüzey diye satılıyor ama sertlik ile alakası yok ilk oturuş veya yarışta sert geliyor ama birkaç dakika içinde yatağa gömülüyorsunuz gece 10 defa uyanıyorsunuz ve bel ağrısı

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler