29 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1928849

Bellona Gelmeyen Ürün!

11.07.13 tarihinde 4. Levent Özden Ticaretten nakit ödeme yaparak iki baza başlığı aldım. Ellerinde bir tane olduğunu ve diğeriyle beraber bir hafta içinde teslim edeceğini söylediler. 2 hafta geçmesine rağmen teslimat yapılmadı. Aradığımda aynı gün akşam 8'e kadar teslim edileceğini söylediler.


Evde bekledik akşam 7 gibi nakliye görevlisini aradığımızda henüz fabrikadan gelmediğini söylediler. Yanlış bilgiden dolayı günü evde geçirip ürünlerin gelmesini bekledik. Mağdur edildik. Uzun görüşmeler sonrası teslimat yapıldı ama iki başlık birbirinden farklı getirildi. Şimdi yanlış olan başlığı değiştirmek için 1 ay süre istiyorlar. Paramızla rezil oluyoruz resmen. Sorunun kısa sürede çözümünü bekliyoruz.

Eda 74 Okunma

Cevaplar

  • Eda01 Ağustos 2013

    Bellona tarafından bana bir dönüş olmadı.Tüketiciye bilgi verildi derken mağazanın vermiş olduğu yanıltıcı bilgileri kastediyorsanız zaten bunu defalarca yaptılar.Rutin cevaplar dışında çözüm sürecine ilişkin bilgilendirilme yapılırsa sevinirim.

  • Bellona Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize yetkililer tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler