09 Eylül 2013 #2001251

Bellona Geciken Teslimat!

22. 07. 2013 tarihinde Çorum Heri Mobilya Bellona'dan Levante köşe takımı aldım. Ürünün max. 40 gün içerisinde teslim edileceği söylendi. 29 Ağustos tarihinde Bellona müşteri hizmetlerini aradım ve bana 1 Eylül haftası içerisinde ürünün Samsun bölgeye gönderileceği bilgisi verildi. 7 Eylül tarihinde bayiye gittim ve ürünün Samsun'a yola bile çıkmadığını öğrendim.


Üstelik ürünün 16 Eylül haftasına da sarkabileceği söylendi. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım ve bana 29 Ağustos'ta ürünün 36. hafta yani 9 Eylül haftası teslim edileceği bilgisinin verildiğini söyledi. Oysa ki bana söylenen, Eylül haftası teslimat olacağıydı. Hem ürün gecikiyor hemde ne bilgisi verdiğini bilmiyorlar. Böyle anlayış olamaz.

Safak 110 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön