08 Ağustos
#12404786

Bellona Geç Ve Kusurlu Ürün Teslim Etti!

6 ay önceden parasını peşin verip aldım. Bir kere bile insanları daraltmadım ama yapılan şey ayıp yazık günah. Bayi ile en az 5 kez görüşerek aldığım ürünleri getirttim. Gelen ürünler de komodin kırık baza kırık. Getiren insanlara diyorum değiştirin bunu. 40 içinde gelir. Abbasoğlu mobilya diye bir mağazaya vermişsiniz bayilik insanlar parasıyla rezil oluyor.


Yazıklar olsun sizin gibi kurumsal geçinen firmaya. Mesele ürün satmak değiş sattığı ürünün arkasında durmaktır. Daha kendi hatanızı düzeltemeden hala piyasa da iş yapmaya devam edin. Tek kelime bravo.

Tarık Tarık 1.743 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Tarık09 Ağustos

  6 ay önce peşin olarak parasını verdim ürünlerin. İki gün önce aradılar dediler probleminizi çözeceğiz mükremin beyle görüşme sağladım. Ben kırmadım şikayetim için olumlu değerlendireceğim dedim. Sonra mağazayla görüşüldü dönüldü söz verildi bayramdan önce değiştirileceği bilgisi verildi. Cuma günü 09.08.2019 tarihinde mağazaya ulaştım mağaza müdürü çetin beyle görüşmek istedim. Bugün izinli öğleden sonra geleceği ve işlemim için beni arayacağı bilgisini verdi Zeynep hanım. Ondan öncesinde yaptığım şikayyet mağaza müdürü beni arayarak sabahtan beri bana her yerden mail geliyor neden şikayet ediyorsun. Bana ulaşsan ben çözerim niye yazıyorsun gibi itamlar. Sanki karşısında 10 yaşında çocuk var ne yapacağını öğretiyor orası ayrı bir konu. Hayır keşke söylediği gibi de iş çözebilse. Bunu kendisi de okuyacak biliyorum. Kendisi bana kızmıştı ama ben sözümün arkasındayım Bellona gibi kurumsal olarak kendisini tanımlayan bir firma böyle bir firmaya bayilik vermiş. Sivas Abbasoğlu mobilya onu da soracaksınız. Ben 6 ay önce parasını verdiğim bir ürünü alamadım. Okuyacağı için de bilerek yazıyorum. Ben o parayı ne zorluklarla kazanıyorum o da benim verdiğim paradan maaş alıyor. Zerre hakkımı helal etmiyorum.

 • Tarık08 Ağustos

  Mükremin beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim 🙏

 • Bellona Temsilcisi08 Ağustos

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Bellona Temsilcisi08 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları