05 Eylül 2017
Yorum Yap
#9315426

Bellona Firma Ve Bayinin İlgisizliğine Bakın!

Bellona Ankara Koçlar bayiinden 13.07.2017 tarihinde 2 adet Twinjoy baza, 2 adet Twinjoy başlık, 2 adet No Stress yatak aldım. 18.07.2017 tarihinde ürünler montaj için adresime geldi, ürünlerden Twinjoy başlık kutusundan yırtık çıktı. Montaj yapan arkadaş "ürün teslim ürününe başlık arızalı çıktı" diye not aldı. 1 hafta içerisinde ürünü göndereceklerini söyleyerek ayrıldı. Mağazayı defalarca aramama rağmen her defasında geçiştirdiler. Bellona müşteri hizmetlerine de mail attım cevap gelmedi. 2 hafta oldu. Firma ve bayileri satış sonrası müşteri ile çok alakasız.

Aydin 1.827 Okunma

Cevaplar

 • Aydin12 Eylül 2017

  ürün dün montaj için geldi ancak ürün kutusu açık biraz yıpranmış ve kumaş kısmı kısmen kirliydi. eksik olan ürünü sıfır ve kutulu olarak gelmesini istiyorum. olmaz ise aldığım ürünleri iade etmek istiyorum. konu ile ilgili siz çözüm bulur musunuz yoksa ayıplı mal satmaktan Tüketici Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemelerine mi başvuru yapmalıyım.

 • Aydin10 Eylül 2017

  Koçlar tic. Çok ilgisiz hala göndermediler ürünü. Dalga geçer gibi geldik evde yoktunuz diyor bu hafta ful evdeydik. Tam bir fiyasko.

 • Bellona Temsilcisi06 Eylül 2017

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Bellona Temsilcisi05 Eylül 2017

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler