19 Şubat 2013

Bellona Değişim Yapmıyor!

Yaklaşık 1, 5 ay önce aldığımız Victoria Genç odası takımında yatak eni 90cm olarak belirlemiştik. Ürünler geldi ve kurulumu yapıldı. Kurulum yapılan odada parkelerinde cilasını yeniden yaptırmıştık Ciladaki koku nedeni ile odayı kullanamadık. Şimdi koku gidince çocuğumuz kullansın dedik ancak yatağın 90cm yerine 120 cm olması bize daha uygun olacaktı.


Değişimi için gerek satın aldığımız mağaza ile gerekse müşteri hizmetleri (4443399) ile yaptığımız görüşmede bize kullanım olsada olmasada bize değişim yapamayacaklarını belirttiler. Bugün hangi mobilyacıya giderseniz gidin hemen değişim konusunda yardımcı olurken böyle kurumsal bir şirketin davranışı ne vizyon, nede misyonuna uygundur.

Kemal 196 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize 18.02.2013 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön