06 Eylül 2013 #1994946

Bellona Defolu Ürünler ve Hoş Olmayan Tavırlar!

Kars Bellona Bayisinden (Seval Mobilya) Modena Köşe Takımı ve Tekli Koltuk ile Modena Yemek Odası Takımı (Vitrin ve Gümüşlük Hariç) aldım. Ödememi peşin olarak yaptım. Ancak takımlar taksit taksit teslim edildi. 3 ayrı günde teslimat yapıldı. Ayrıca pazarlık sırasında Bellona'nın 4900 TL ve üzerine 500 TL indirimim düşürülmedi. Ayrıca Modena köşe takımı ve tekli koltuk teslim edildikten sonra adeta evim basılarak tekli koltuğun fazladan verildiği söylenerek geri alındı.


Sipariş fişinde ve pazarlıkta var, ancak davranış ve pazarlık üzerine pazarlık yapılması tarafımı çok üzdü. Birde teslim edilen ürünlerde defoların bulunması da bende hayal kırıklığı yarattı. Bir daha Bellona almayacağım.

Umut 261 Okunma

Cevaplar

  • Umut09 Eylül 2013

    Yukarıda Belloana müşteri temsilcisinin verdiği, şablon cevap Bellonanın işini ne kadar ciddi yaptığını göstermektedir (?). Tüketiciye gereki bilgi aktarımı yapılmıştır. Tüketici olarak bilgi aktarımına ihtiyacım yok. Bellona ile yaşadığım sorunların çözülmesi en azından özürdilenemesi gerekiyordu. Bellonanın teslim ettiği defolu mallar elimde ve önce teslim edilen sonra evim basılarak geri alınan tekliden halen haber yok.

  • Umut09 Eylül 2013

    Şu ana kadar, Bellonadan, bana yapılan geri dönüşlerde, yaşadığım sorunları çözmeye yönelik olarak her hangi bir somut adım atılmamıştır. Telefon görüşmelerinde de doyurucu hiç bir açıklama yapılmadığı gibi özür bile dilenmemiştir. En son olarak üst mercilere durumun iletileceği bildirilmiş ve süreç bir nevi ötelenmiştir. Bu durumu yaşadığım memnuniyetsizliğin örtbas edilmesi çabası olarak algılıyorum. Buradaki amacım bana, maddi ve manevi olarak, yapılanların diğer tüketicelere yapılmaması ve Bellonanın ürün-hizmet ve bayiliklerine çeki düzen vermesidir. Halen elimdeki mobilyalar defolu ve halen önce teslim edilen sonra hesap hatası var diye ,"evimden" adeta baskın yapılarak, geri alınan tekli koltuk için bir hamle yapılmamıştır. Buradaki tavır da çok rahatsız edicidir. Öz olarak bir tüketici olarak gerçekten çok rahatsız oldum, hem zaman hem para kaybettim ayrıca ailem de olumsuz etkilendi...Şikayetim Bellona tarafından geçiştirildi. Halen bekliyorum... Bu vesileyle, Tüketicinin sesi ve destekçisi olduğu için "Şikayetvar" sitesi ve ekibine de teşekkür ederim.

  • Bellona Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön