11 Nisan 2013 #1736813

Bellona Boyun Ve Sırt Ağrısı Yaptı!

Yaklaşık 6 ay önce Kozyatağı Bellona Galeri Yükseller mobilya satış elemanının büyük tavsiyeleriyle ve özellikle bel ve boyun için çok iyi olduğunu, "ortopedik" ve "çok rahat" olduğunu anlatarak bizi ikna etmesi ile satın alıp kullanmaya başladığımız Bodyform5 kodlu yatak her ay düzenli olarak ters yüz etmemize rağmen yaklaşık 2 aydır hem eşimde hem de bende boyun ve sırt ağrılarına neden oluyor.


Artık günlerimiz de kötü geçmeye başladı. Bepaş servis ile irtibata geçtik ve bugün gelen servis personeli yatağı ters yüz etmemişsiniz, yatakta bir problem yok diyerek gitti. Biz bu yatağı kullanamayacağız. Dünyanın parasını verdik rezillik yaşıyoruz.

Serhat 288 Okunma

Cevaplar

  • Serhat03 Mayıs 2013

    Sorunlarımız giderilmedi, bel ve sırt ağrılarıma bir de boyun ağrısı eklendi. Bu ay yeni bir yatak alıyoruz, söz konusu yatağı da çöpe atacağız. Bir daha Bellona' dan hiçbir şey almam.

  • Bellona Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Serhat16 Nisan 2013

    Şu ana kadar hiçkimse aramadı, sanırım umurlarında değil...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön