Bellona Bioenerji Yatak Pişmanlıktır

Hüseyin Hüseyin24 Eylül 22:11

Evlendiğimiz yıl aldığımız yatak takımıyla birlikteki yatağımız ve sebebini yeni fark ettiğimiz çilemiz.

Yatakta uyumakta zorlanmaktan çeşitli bel ağrılarına her çeşit sıkıntılı bir yatak, pişmanlık... İçine gömülüyor uyandığınızda dinç kalkamıyorsunuz ve ağrılar, dünyanın doktoruna gittim hiçbir doktor sorun bulamadı. Nasıl bir yataktır anlayamadım?

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Bellona Logo Bellona 28 Eylül 09:52

Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 / 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Bellona Logo Bellona 24 Eylül 22:13

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler