sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Bellona Bioenergy Active Yatak Bel Ağrısı

Esra Esra24 Ekim 15:02

Her gün bel ve sırt ağrısı ile uyanıyoruz. 02.2019 tarihinde aldık yatağı. Yatakta çöküntüler var. Diğer evimizdeki yataklarımızda herhangi bir şikayetimiz yokken bu yatakta problem yaşıyoruz. 2 kez Bellona'dan geldiler fakat yüzeysel yatağa bakıp geri gittiler. Yatak elimizde kaldı.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 3Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Bellona Logo Bellona 1 ay önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Bellona Logo Bellona 1 ay önce

Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 / 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

profile-icon Esra 26 Ekim 10:40

Esra Hanım aradı ve iletişime geçti.

Bellona Logo Bellona 24 Ekim 15:02

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ayşe 4 gün önce  

    Evettt gerçekten bel ağrısıyla kalkıyoruz bizde

  • profile-icon Gamze 1 ay önce  

    Bu yatağın aynısından bende aldım 6 ay oldu daha alalı sol tarafında çökme başladı az parada değil hani paramızla rezil oluyoruz satıcı bir de satarken kesinlikle çökme olmaz falan filan hikaye anlatmış hep bize

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler