Bellona  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bellona Bel Ağrısı Yapan Yatak!

5.791görüntüleme
İsmail
İsmail 17 Kasım 2020 20:43

İlk önce soft selection Pro 5 yatak aldım. Sonuçta Bellona'nın Premium yataklarından sorun olmaz diye düşünüyorsun ama ilk gün bel ağrısıyla uyandım. Daha sonra yay sistemi bildiğimiz yay sistemi bonel yay alayım dedim. Diğeri pocket yay sistemiydi. Refleks yatak ile değişim yapıldı. Bu yatakta da ilk gün bel ağrısıyla uyandım. Yani konunun yay sistemi ile alakalı olmadığını, tamamen yatak üretim ile ilgili olduğunu anladım. Bugün yatağı aldığımın ikinci günü Bolu Bellona Ardahan Plaza mağazasına gittim. Ürünü iade etmek istediğimi söyledim ama iade alamayacaklarını söyledi. İnsanlar bu yatağa bir iki gün yatmadan yatağın rahat olup olmadığını nasıl anlayacak. 

Bu yatakta iade alımı yokmuş. Yani mağdur oldunuz paranız çöpe gitti. Ülkemizde para çok kolay kazanıldığı için bu sorun olmuyor firmalar için. Benim 8 yıl kullandığım farklı bir marka yatak çöktüğü halde bel ağrısı yapmıyor. Çöktüğü için değiştirmek istedim. Sonuçta Bellona deyip güveniyorsunuz. Bellona üretim yetkilileri konforlu rahat yatak üretim inden anlamıyorsanız yatak üretimi yapmayın.

Bellona Logo
Bellona17 Kasım 2020 20:47

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

Bellona Logo
Bellona18 Kasım 2020 10:35

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler