Bellona  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ferhat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Bellona Baza Demiri Kaynağı Kırık Çıktı

1.498görüntüleme
Ferhat
Ferhat 03 Kasım 2020 01:24
ÇözüldüÇözüldü
Ferhat'ın Teşekkür Mesajı
“Bir hafta içerisinde bazayı yenisiyle değiştirdiler. Teşekkür ederim”

Geçen hafta Bellona'dan tek kisilik baza, yatak ve başlık aldık. Baza ve yatak geldi başlık sipariş verildi. Bazada koku olduğu için ve küçük kızımıza aldığımız için birkaç gün havalandırdık. Bugün silip kullanmaya başlayacaktık ki silerken bazanın demirinin kaynak yerinden kırık yatağın konulduğu kumaşında köşesinin deforme olduğunu fark ettik. Sıfır üründe böyle bir şey çıkması üstelik kullanmadan bizi üzdü. Mal geldiğinde kağıt imzalatıyorlar sağlam aldık gibisinden ama o an detaylı baksak adamları 2 saat bekletmek zorundayız. Yarın aldığımız mağazaya başvuracağız umarım iade hakkımız vardır sonuçta kusurlu mal ve umarım bölge bayii görecek vs. Süreci uzatmazlar.

Bellona Logo
Bellona03 Kasım 2020 01:27

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

Ferhat
Ferhat10 Kasım 2020 16:00

Bir hafta içerisinde bazayı yenisiyle değiştirdiler. Teşekkür ederim

Bellona Logo
Bellona11 Kasım 2020 15:53

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler