Bellona Aylarca Olmayan Teslimat

Ebru Ebru22 Eylül 15:24

Bundan tam 72 gün önce bir baza ve başlık siparişi verdik, bin pişman olduk. Alırken bize 20-40 gün arasında teslim edileceği söylendi bizde ona göre güvenerek sipariş verdik. Neredeyse 3 ay olacak hala ortada yok iletişim asla kimselerle kuramıyoruz mağaza yetkilisi sürekli 10 gün sonra,15 gün sonra ay sonu gibi geçiştirmelerle sorunumuzla ilgilenmiyor bile. Aylardır evde yatak yok yerde yatmaktan perişan oldum sırt ve bel ağrılarımı kim nasıl karşılayacak sevgili Bellona. Artık ürününüzü istemiyorum iptali için ne gerekiyorsa yapın lütfen. Yaşadığım bu maddi manevi sağlık problemlerim içinde gerekli tüm birimlere başvuracağımı belirtmek isterim. Tüm yaz evden çıkmadım ki bugün yarın gelecek diye! Satarken daha dürüst bir yaklaşımla ve sorun olduğunda da daha çözüm odaklı olmalısınız. Bir daha Bellona mı asla.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Ebru 22 Eylül 19:44

Evet verilen cevap çok tatmin ediciydi, yine bir süre aktarımı yine ürün hazır değil yine 3-4 hafta sonlarına doğru gelebilmeler! Çok yardımcı oluyorsunuz kurumsal olan bir firma olmanıza rağmen! Umarım yarın bayiinizle çözün dediğiniz iptali bayii en azından bunda zorluk çıkarmaz. Kesinlikle asla kimselere tavsiye etmeyeceğim bir marka oldunuz her bir yaklaşımınızla. Sevgiler!

Bellona Logo Bellona 22 Eylül 18:47

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Bellona Logo Bellona 22 Eylül 15:28

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler