24 Ağustos 2013 #1973311

Bellona Ayıplı Mal!

03/09/2012 tarihinde Bellona Anobel Ticaretten aldığım yatak odası kusurludur. Yatak başlığı yırtık, şifonyerleri çizik içindedir. Mal tesliminde en yakın zamanda değişimin yapılacağı söylenmiş olup tutanak tutulmamış olup üzerinden 1 yıl geçmiş olmasına rağmen hiçbir şey yapılmamıştır.


Yıl içinde yapılan tüm görüşmelerde merkezden malın geleceğini henüz gelmediğini gelince haber verileceğini söylediler. Fabrikadan bir başka sipariş olmadığı için sadece bana özel ürün yapılmayacağını söyleyerek 1 yıl boyunca oyaladılar. Ürünün firma tarafından geri alınıp hala ödediğim taksitlerimin iadesini talep ediyorum. Muhatap bulamıyorum. Firma mümkün olmadığını söylüyor.

Esra 97 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön