24 Mayıs 2016

Bellona Aldığım Oturma Gurunda Menmun Kalmadım, Devamlı Sorun Yaşıyorum.

Alesta lux 3+3+b+b+p ürünün aldım 1 ay olmadan her tarafından ses gelmeye başladı, şikayet hattınıza bildirdim ve geldiniz fakat servis elamanı evimi atölye benzetti, ürünü döşemelerini komple söktüler döşeme atölyesi gibi yapmaya çalıştılar yaptık dediler.

Fakat yine sesi kesemediler yine şikayet hattınıza bildirdim geldiler bu sefer koltuk takımımı tek tek alıp yaptık diye getirdiler. Geldiğinde döşemeler pot yapmış oturma kısmı gevşemiş ses yine var tekrar şikayet alındı yine geldiler fakat orta kısım geni olduğunda ortaya ayak koymak istediler.

Bende haklı olarak deneme tahtasına dönen ürünü ne yapmam lazım ben biliyorum önüne götürüp (yakamam) lazım. Ya da bu ürünü yasal haklarımı kullanıp bu yazıyı tüketici haklarımı kullanarak işlem yapacağım, sorunumu bu yazıyı tüm kurum ve kuruluşlara göndereceğim.

Meral 457 Okunma

Cevaplar

 • Meral31 Mayıs 2016

  Sizden haber bekliyorum

 • Meral27 Mayıs 2016

  0533 666 83 21 No.. numara

 • Meral27 Mayıs 2016

  Tel numaram 0 533 666 83 No.lu numaradır yine aynı seneryo ulaşamadık. Sorunumu çözün lütfen

 • Bellona Temsilcisi26 Mayıs 2016

  Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Bellona Temsilcisi24 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön