22 Şubat 2013 #1648133

Bellona 6 Haftadır Teslimatımız Yapılmadı!

Gardrop tercihi yaparken hızlı ve belirli kalitede olması adına Bellona Anfora modelini seçtik. Satış sırasında maksimum 3 hafta diye belirtilen ürün 6 hafta olmasına rağmen gelmedi. Ürünün 5. haftaya kadar devamlı gönderileceği söylendi. En son verilen bilgi 1 martta üretime gireceği ve ondan sonra gönderileceği yönünde. Bunda da tekrar bir gecikme olmazsa.


Bayi fabrika planlamadan kaynaklandığını belirtirken fabrika ise bayinin yeni olması gibi kabul edilemeyecek açıklamalar sunuyor. Ürünümüzün gönderilmesini ve ayrıca mağduriyetimizin telafi edilmesini istemekteyiz fakat maalesef müşteri memnuniyeti adına bununla kimse ilgilenmemektedir.

Emine 91 Okunma

Cevaplar

  • Emine13 Mart 2013

    İrtibat kuruldu. Ürünün teslim tarihi ile ilgili bilgi verildi. Fakat mağduriyetim giderilmedi. Eğer belirtilen tarihte gelirse 10 hafta civarında bir teslim süresi olacak. Böyle bir mağduriyet içerisinde bırakmak Bellona gibi bir markaya yakışmamaktadır. Umarım ilgililer konuyla ilgili gereken hassasiyeti gösterir ve müşteri memnuniyeti sağlanır. Teşekkürler

  • Bellona Temsilcisi06 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön