09 Mayıs 2013 #1787005

Bellona 5 Adet Halıda Dökülme Oldu!

Bellonadan aldığım 5 ad. halı da (evimin neredeyse tüm halıları) ipliklerinin dökülmesi ve bu sebeple yer yer seyreklikler meydana gelmesi ile birlikte çürümeler de meydana geldi. Bu sorun için servis hizmetlerine açtığımız kayıt sonucu, yetkili arkadaşlar gelerek ürüne baktılar ve ürünün yıkanmış olduğundan dolayı bunların olduğunu söyleyerek yapacak bir şey olmadığını ilettiler.


5 ad. Bellona halının haricinde 1 ad. te farklı bir marka halı mevcut. Hepsini yıkatırım. Birincisi, hepsini yıkatmama rağmen neden sadece Bellona marka halılarımızda çürümeler/dökülmeler oldu. İkincisi,neden bu ürünü satarken yıkanmaması gerektiği ile ilgili bilgi vermiyorlar. Amaç sadece satmak mı?

Hüseyin 119 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin09 Mayıs 2013

    Verilen cevap yapacak birsey yok oldu... Müsteri memnuniyeti anlayışı bu kadar yetersizdir. Satarken gerekli bilgilendirmeyi yapmayıp, sonra bizim halılarımızın yıkanmaması gerekiyordu demek gerçekten çok vahim. Ayrıca bir halının yıkanamıyor olması da enteresan. Bellona nın halıları yıkanmıyormuş herkesin bilmesi gerekir...

  • Bellona Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize 08.05.2013 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön