16 Nisan 2013 #1744578

Bellona 3 Kuruşmuş Ama Alıp Gelen Yok!

Bellona mobilyadan yatak aldım, fakat ürün küflü olduğu için geldiğinin akşamı iade ettim. getiren arkadaşlar, ürünü yatak odasına koyarken oğlumun resminin olduğu çerçeveyi ve makyaj aynasının rafının ayaklarını kırmışlar. yatağı almaya geldiklerinde şakayla karışık bu ayaklardan sizde bulunur. bana temin edin ben bunu bulamam yoksa başınıza eşkirim dedim.


Aldığım cevap ürünün kırılmasından dahada duyarsızca diye beni üzdü. piyasa malı bizde bunlardan olmaz zaten 3 kuruşluk malzeme istersen ödeyim diyen arkadaşa ben parasında değilim. dedim. bu olay sonrasında yatağın aslında ellerinde kalan ürün olduğunu artık üretilmediğini de öğrenmiş olmam. bellonadan vazgeçmemi sağladı.

Abdullah 231 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön