18 Ocak 2014 #2242214

Bellona 3 Aydır Sattığı Ayıplı Koltuk Takımını İade Almadı

Bellona'dan 06.11.2013 tarihinde briza lux koltuk takımı aldık. Ürünler teşhir olmadığı halde kırık ve kumaşı yırtık gelerek bize ayıplı ürün satıldı. Kuracak servis elemanları tutanak tuttu ve üzerinden 1 ay geçti herhangi bir işlem yapılmadı. Biz artık bu mağduriyetten bıktık ve koltuk takımından soğuduk.


Bunun üzerine iade talep ettik. Talebimizi servise, çağrı merkezlerine ve genel müdürlüklerine iadeli taahhütlü mektupla bildirdik. Ürünü aldığımızdan beri 3. ay dolmak üzere ve biz koltuk takımını kullanmıyoruz hatta görmek dahi istemiyoruz. Koltuk takımının iadesi alınarak yine aynı bedelle Bellona'dan başka bir ürün almak istiyoruz, aksi durumda hukuki yollarla hakkımızı arayacağız.

İlker 222 Okunma

Cevaplar

  • İlker21 Ocak 2014

    Bana bellona firmasından herhangi bir bilgilendirme yada dönüş yapılmadı. Firma bilgilendirme yapıldı yazısı ile yanlış bilgi veriyor.

  • Bellona Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön