25 Nisan 2013 #1761144

Bellona 2 Yıllık Garanti Süresinde Halı Yıkanmaz!

17. 12. 2011 tarihinde Kayseri İlinde bir Bellona Bayisinden aldığım 2 adet Carmen Carisma halıları kullandıktan bir müddet sonra tüylenme yapması nedeniyle yıkadım. Yaklaşık 3 ay önce halılarda ipliklerin dökülmesi artan bir şekilde başladı.


Önceleri geçer diye önemsemedik Servise müracaat ettik gelen servis elemanı bize halıları garanti süresi içerisinde yıkadığımız için garanti kapsamı dışında kaldığını söyleyerek herhangi bir şey yapamayacaklarını söylediler.


Size sormak istiyorum; 2 yıl içerisinde halılar hiç kirlenmez mi, kirlenirse yıkanmaz mı, her yıkanan halının iplikleri dökülür mü, yoksa iki yıl sonunda garanti süreniz dolmuş yapacak bir şey yok mu denilmesi bekleniyor?

Omer 312 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön