13 Eylül 2013 #2009522

Bellona 2 Ay Önce Verdiğim Sipariş Hala Hazır Değil!

05. 08 2013 Bağcılar Bellona Huzur Mobilya bayisinden sipariş verdiğim lavente koltuk takımın yaklaşık 20 günde geleceğini söylediler (kumaş değişikliği yapıldı). Sorduğumuz da hazır cevabını aldık ancak ortada koltuk takımı yoktu. 12. 09. 2013 olmuş hala ortada koltuk yok. Huzur Mobilya bepaşa yönlendirdi.


Pazarlama bölümü 12. 09. 2013 tarihinde aradım. Saat 12. 00 sularında bana 18. 00'da geri döneceklerini söylediler. Tekrar aradım ve kimseyi bulamadım. Bu nasıl bir iş ahlakıdır. Bu nasıl bir ilgisizliktir. Ürünü satarken parasını alana kadar mı Koskoca Boydak Holding, koskoca Bellona. Bu 6 saatte Kayseri fabrikadan haber alınamaz mı?

Yildirim 170 Okunma

Cevaplar

 • Yildirim17 Eylül 2013

  halen daha cevap yok ne kadar ilgisiz ve departmenları birbirinden kopuk müşterisini ortada bırakan ve sağlıklı bilgi veremeyen bir firma sakın bellonadan özel seçim yaparak koltuk almayın!! regular koltuk sipariş edin ancak onu becerebiliyorlar oda fason üretim. başka türlü hiç bir şekilde müşterise cevap veremeyen satmak ve para kazanmak ve bir seferlik müşteri gözüyle bakılan sorumsuz bir firmaaa

 • Yildirim15 Eylül 2013

  çözüm var mı ? yok!! Müşteri memnuniyeti Sıfır.....

 • Yildirim15 Eylül 2013

  evet aradılar ve söyledikleri şu bizi değil satın aldığınız bayi sorumlu. şimdi soruyorum bayi fabrikadan bağımsız mı satış yapıyor fabrikaya bağlı değil mi??? Boydak internet sitesinde A sınıfı bellona bayii olarak gösterdikleri bayi başka bir firmanın temsilcisi midir.????? Üzerlerine toz kondurmayan müşterisini telefonda dahi dinlemeyen ezberletilmiş bir takım sözleri ısrarla söyleyen soğuk ve ilgisiz müşteri hizmetleri hattı??? diyorum hanımefendi bir susup müşterinizi dinler misiniz ???

 • Bellona Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimize 13.09.2013 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön