19 Mart 2015

Bellona Yataklarda Sunulan Otuz Gün İade Garantisi Bayi Tarafından Kullandırılmıyor!

28.02.2015 tarihinde eşim adına Ordu Gözükara Yeni isimli Bellona mağazasından Bioenergy Comfort model bir yatak aldık,04.03.2015'te bize teslim edildi. Alırken bize memnun kalmadığımız bir durum olursa yatağın 30 gün içinde iade alınarak başka bir yatak ile değiştirilebileceği söylenmişti. Eşim yataktan memnun kalmadı ve 17.03.2015 tarihinde başka bir ürün ile değiştirme isteğimizi mağazaya ilettik. Almak istediğimiz yeni ürün daha ucuz olduğu için değişimi yapacaklarını ancak aradaki farkı iade etmeyeceklerini söylediler. Yerine farklı ürünler alabilirsiniz dediler. Arada 500 TL gibi bir fark var. Ben ürünün değişmesini ve farkın iadesini istiyorum. Bu ciddiyetsizlik Bellona'ya yakışmadı.

Şenol 1.343 Okunma

Cevaplar

 • Şenol'un Teşekkür Mesajı29 Mart 2015

  Müşteri odaklı davranışınız için teşekkür ederim. Bayileri değişim kampanyasının ayrıntıları hakkında daha iyi bilgilendirmeniz de daha iyi olur.

 • Şenol 29 Mart 2015

  Kampanya kuralları çerçevesinde kısa sürede genel merkez sorunumu çözdü. Değişim yapıldı. Fark iade edildi. Teşekkür ediyorum. Müşteri odaklı yaklaşımlarından dolayı ayrıca kutluyorum.

 • Bellona Temsilcisi24 Mart 2015

  Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Bellona Temsilcisi19 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön