Bellona Yatak Kumaşı!

Cem S. |

Henüz taksitini ödediğim House Grand Delux isimli yatak yüzeyinde kumaşa bağlı kararma ve limon sarısı lekeler oluştu. İlk başlarda terlemeden dolayı hafif bir karartı oluşmuştu. Bu dönemde yatağı çarşafla kullanıyorduk daha sonra koruyucu alarak terleme sorununu ortadan kaldırdık ama lekeler oluşmaya ve dağılmaya devam etti.

Servisi çağırdık kullanıcı hatası dedi, hemen yanında duran iki yıllık markası bile ne olduğu belirsiz yatağı gösterdim yatakta tek leke ve karartı yoktu bile. Hala kullanıcı hatası diyordu. Bu işi anlamadım tüketici haklarına bu sorunu şikayet edeceğim gerekirse dava açacağım.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  09:24

  Sayın İlgili,

  Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 09 Mart
  08:42

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri