20 Mart 2013

Bellona Ürünüm Zamanında Sebepsiz Yere Teslim Edilmedi!

22.01.2013 tarihinde Ankara Siteler'deki Ali Güler Bellona mağazasından bir yatak odası takımı aldım.Bizle ilgilenen görevli Ö. Bey normal teslimat süresinin en fazla 3 hafta olduğunu söyledi, 20.02.2013 yazalım teslimat günü yazdık. 19.02.2013'te Ö. Bey'den gelen telefon, yarın
eşyalarınızı getiremeyeceğiz, 1 hafta sonra göndersek olur mu şeklindeydi.

Mağazaya gittiğimizde 1 hafta sonra dedikleri sipariş tarihinin aslında 4-8 mart haftası (3 hafta sonrası) olduğunu söylediler. Orada bir kaç Bellona bayiine daha sorduğumda onların da verdiği tarih 4-8 mart haftasıydı, yani malı yeni sipariş ediyor gibi. İptal edeceğimizi söyleyince bize yapılan muamele ise korkunçtu.

Özgehan 242 Okunma

Cevaplar

  • Özgehan 26 Mart 2013

    Bellona'nın müşteri hizmetlerinden ürünümün zamanında teslim edilememesi ile ilgili bir telefon aldım. Ama anladım ki müşteri memnuniyetsizliğinin sebebi sadece bayii değilmiş, genel şirket profiliymiş bu. Arayan kişi, Nurcan Mutas, beni 12 dakika telefonda tutmuş, bir saniye konuşmama izin vermeden durumda haklı olduklarını savunmaya çalışmıştır. Neredeyse ürünün 3 hafta geç gelmesinden bile beni sorumlu tuttu anlayacağınız. Sıkıntımı anlamaya ve dinlemeye çaılşmamasından hiç bahsetmiyorum bile. En sonunda artık derdimi anlatamayacağımı anlayınca 'sizi dinlemek istemiyorum artık' dediğimde aldığım cevap 'ben de sizi dinlemek istemiyorum' şeklinde oldu. Bu cevap, bence firma için de kabul edilemez bir cevap olmalı. Firmayı arayıp bu konuda da bilgilendirdim ama beklediğim gibi, bir cevap gelmedi. Aslında benim için bu noktada firmanın bi özürü yeterliydi, ama onu bile gösteremediler. Sonuç olarak, mobilya ihtiyacı olanlara tavsiyem Bellona'yı tercih etmemeleridir.

  • Bellona Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize konu hakkında 18.03.2013 tarihinde bilgi iletilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön