Bellona Ürünüm Geç ve Hatalı Teslimat Yapıldı!

Sercan K. |

02.09.2015 tarihinde baza-baza baslığı-yatak aldığım firma o anda ellerinde baza başlığı olmadığını en geç 2 hafta içerisinde göndereceklerini söylediler. Üstünden 2 hafta geçtikten sonra arayarak bayramdan sonra göndereceklerini söylediler. Sonra ne aradılar ne sordular. Sonrasında ben 27 Ekim'de arayarak ürünümün halen gelmediğini belirttim. Kendileri beni aradıklarında telefonu meşgul olduğunu sonrasında da aramayı unuttuklarını söylediler ve ürünü 29.10.2015 tarihinde gelmesi konusunda anlaştık. Gelen ürün defoluydu kabul etmeyerek geri gönderdim. Sonrasında tekrar sağlam ürünü acil olarak göndermeleri için telefon ettim. 31 Ekim'de gelmesi üzerine anlaştık ve gelen üründe defolu çıktı.

Etiketler :

Geç Teslimat Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan K.
  21 Kasım
  18:56

  En sonunda sağlam ürün geldi fakat büyük bir şubenizden böyle bir hata görmek biz tüketicileri kötü etkiliyor maalesef. Yinede teşekkürler.

 • 03 Kasım
  20:05

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Sercan K.
  03 Kasım
  15:53

  2. kere gelen defolu baza başlığını hatasını göstermeme rağmen sağlam diyerek duvara dayadılar ve gidiyorlardı. Zorla ürünün hatalı olduğu yeri kendim göstererek geri almalarını sağladım.

 • 02 Kasım
  08:19

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri