Bellona Ürün Teslimatının Gecikmesi!

Zeynep A. |

04.05.2015 tarihinde Sancaktepe Mahallesi Osman Gazi caddesi No.: 25 / a Bağcılar İstanbul Bellona mağazasından teşhirde begendiğim style TV ünitesini sipariş ettim, 20 gün içerisinde teslim edileceğini tarafıma bildirilmiş olup 48 gündür teslim yapılmamıştır. Konuyla ilgili işlem yapılıp tarafımın bilgilendirilmenizi herhangi bir işlemin yapılmaması durumunda tüketici hakem heyetine bildirip şikayette bulunacağımı bilgilerinize sunarım.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  16:16

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada wwwbellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • 22 Haziran
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.belllona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri

 • Zeynep A.
  22 Haziran
  15:02

  04.05.2015 tarihinde Sancaktepe Mahallesi Osman Gazi caddesi No.: 25 / a Bağcılar İstanbul Bellona mağazasından teşhirde begendiğim style TV ünitesini sipariş ettim, 20 gün içerisinde teslim edileceğini tarafıma bildirilmiş olup 48 gündür teslim yapılmamıştır. Konuyla ilgili işlem yapılıp tarafımın bilgilendirilmenizi herhangi bir işlemin yapılmaması durumunda tüketici hakem heyetine bildirip şikayette bulunacağımı bilgilerinize sunarım. Zeynep Akgül 05308819198