06 Nisan 2015

Bellona Ürün Kalitesinden Memnun Kalmadım!

3 yıl önce Bellona'dan bir koltuk takımı aldım. Şu an kullanılamayacak halde koltuk çöktü, sünger çöktü, tahtası kırıldı. Bu kadar kalitesiz üretim yapabilmek midir sizin başarınız? 3. yıl kullanılamayacak hale geldiği için mi garanti süreniz kısa? Şikayetçiyim.

Zeynep 839 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep26 Mayıs 2015

  sonuç yok, saçma sapan bir arama yapıldı. Servis formu doldurdum geri dönüş bile yok. Almayın! Bu firmanın hiçbir ürününü almayın.

 • Zeynep07 Nisan 2015

  Siz nasıl bir firmasınız? Böyle bir rezalet görmedim. Arayıp servis cagırın diyorsunuz doğru dürüst kullanılmamasına rağmen 3 yılda çöp haline gelen ayıplı ürününüzü gelip bakmaya bile benden ücret talep ediyorsunuz. yazık!

 • Bellona Temsilcisi07 Nisan 2015

  Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Bellona Temsilcisi06 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön