07 Şubat 2015

Bellona Ürün Değişimi Yapılmadı.

Geçen hafta aldığım yatağım için şube den yalnızca ebat değişikliği için yardımcı olmalarını istedim. Fakat Bellona gibi büyük bir firmaya yakışmayan bir şubeyle çalıştığını dile getirmek isterim çünkü hem şube hem de çalışanları kalitesine yakışır şekilde çalışmıyor ve ilgilenmiyorlar.

Çünkü aldığım yatak daha önceden bir müşteri tarafından getirtilmiş ve ellerinde kaldığı için değişimini yapmak istemiyorlar. Tekrar ellerinde kalacağı için, yardımcı olursanız sevinirim.

Özge 753 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi12 Şubat 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Bellona Temsilcisi09 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön