31 Ağustos 2013

Bellona Teslim Edilmeyen Ürünler!

22.07.2013 Tarihinde Bolu Ardıhan Bellona'dan Bonita Genç Odası Takımı nakit olarak aldım satış esnasında ürün bir hafta sonra üretime gireceği söylendi.Normalde 3-5 haftaya çıkıyor diye bizi bilgilendirdiler ama bizim aciliyetimiz olduğunu en geç 22.08.2013 tarihine kadar teslimat istediğimizi belirttik.

Belirtilen tarihte gittiğimizde henüz üretilmediğini haftaya üretileceğini söylediler. Bende en geç 25.08.2013 tarihine kadar olabileceğini yurt dışına gideceğimi söyledim ama yine olmadı. Ürün teslimatı yapılmadı. Ben yurt dışı seyahatimi bu ürünler için ertelemiştim ama yine teslimat yapamadılar. Ürün iptalini istedim Ç*** mobilyadan gittim genç odası takımını aldım, aynı günde teslimat yaptı.

Asuman 93 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla Bellona A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön