22 Ocak 2014

Bellona TC Kimlik Numaramı İstiyor.

Bellona'dan aldığım ürünün onarımı için kendilerinden servis isteğinde bulundum. Ancak benden ısrarla TC kimlik numaramı istediler. Ben de bu bilgiyi vermeyeceğimi onun dışında ne tür bilgi isteniyorsa ileteceğimi bildirdim. Ancak bu isteğim kabul görmedi. Bende kendilerine siz resmi bir kurum değilsiniz, ben de resmi bir işlem yaptırmıyorum. Dahası yetkiniz yok. Ek olarak bunun güvenliği konusunda ciddi kuşkularım olduğunu belirttim. Ancak ne fabrikası ne bölge müdürlüğü işlemi yapmadı. Kaba konuşmaları da işin cabası. Bunun üzerine ürünü aldığım bayiiden yardım istedim ancak yine de olumsuz yanıt verdiler. Yetkili ve yasal olmayan bir işlemleri yüzünden onarımım gerçekleşmiyor.

Selçuk 424 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 31 Ocak 2014

    Kayseri'den müşteri hizmetlerinden Mehmet bey aradı. İşleminizi Tc kimlik numarası ile işlem yaptırabilirsiniz; diyor. Benim sorunum zaten buydu, çözüm diye ortaya konan bir durum yok ki. Tüketicinize nasıl bir sundunuz, yok. Bir daha bellonanın önünden geçmem. Kimbilir bu tc kimlik numaraları neler yapacaklar, merakla bekliyorum..

  • Bellona Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Selçuk 27 Ocak 2014

    Bir daha Bellona'dan ürün almam. Önüme gelen de bu durumu anlatacağım. Kesinlikle memnun değilim. Kaldı ki bu mesajı yazarken bile yanıt gelmiş değildi...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön