Bellona Sorunumu Çözmedi.

Seçkin Ş. |

Daha önceden de bu sayfa aracılığı ile adı geçen marka hakkında şikayetimi dile getirmiştim. Sizler firmaya gerekli bilgilendirmeyi yaptınız ve firma da cevap olarak müşteri ile irtibata geçildiğini yazmış. Valla Bellona'yı tebrik ediyorum! Çok hızlılar! Acaba benimle nasıl irtibata geçmişler neler konuşulmuş onları da yazsalarmış ya herkes ne olduğunu anlasa, bu firmanın gerçek yüzünü görseler ona göre alışveriş yapsalar.

Adı geçen firma benim onları sadece bir kez aradığımı ve gerekenin yapıldığını söylediler, kendimden şüphe ettim demek ki ben bunca görüşmeyi uzaylılarla yapmışım. Kendilerine gerekeni söyledim, sözde beni tekrar arayacaklardı ama maalesef bu sefer o kadar hızlı çıkamadılar!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seçkin Ş.
  10 Nisan
  12:17

  bellona ankara bölge servisi yoğun şikayetim doğrultusunda geldi koltuklarda yaptıkları çalışma sorunu gidermedi,ben ürünlerin iadesini kullanım payını düşülerek tarafıma gereğini yapılması istedim,bölge talebimi ilgili birimlere aktaracağını ve sonucu bildireceklerini söylediler.yine benim bölgeyi aramam sonucu ürünlerin fabrikaya gidip oradaki değerlendirme sonucuna göre karar verileceği söylendi 09.04.2014 tarihinde gelip ürünleri aldılar,ürünlerin servise gideceğini fabrikaya gitmeyeceğini söylediler bana yanlış bilgi verildiğini ilettiler.benim iade ısrarım sonucu fabrikaya göndereceklerini söylediler.bakalım ne derece ilgilenicekler

 • 19 Mart
  19:05

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bellona Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.