Bellona Sorun Çözülmüyor.

Fahri Ö. |

Geçen kurban bayramında aldığım Bolivya koltuk takımı ile ilgili şikayetimi daha önce yazdığımdan ve söylemekten ve yazmaktan yorulduğumdan aynı şeyleri tekrar yazmıyorum. Ben okuduğum halde yok artık böylesine büyük bir firmada bu kadar da olamaz deme yanılgısına düştüm.

Meğer damdan düşenin halinden başka bir damdan düşen anlarmış. Gözümün önündeki hatayı olur böyle normal bu deyip kabul ettirmeye çalışan servis elemanı ve kopyala yapıştır firma cevapları dışında bana kalan ödediğim paranın hakkını alamamam.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fahri Ö.
  27 Ağustos
  00:09

  Sayın Bellona yetkilileri neden bir kez olsun hatalı imal edilen ürününüze sahip çıkıp tüketiciye bilgi aktarımı yapıldı der işin içinden çıkarsınız. Ben tüketici mahkemesiyle uğraşmaya üşendiğimden sadece benimle aynı duruma düşmesinler babından buraya başıma gelenleri yazıyorum ki insanlar mağdur olmasın. Sizlerde ürünü satarken en azından tüketiciye bakın bu ürünlerde bağlantı kısmında açıklıklar olabilir diye bilgi verirsiniz.

 • 21 Ağustos
  14:42

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize daha önce konu ile ilgili gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Yapılacak farklı bir işlem bulunmamaktadır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 21 Ağustos
  10:19

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri