Bellona Siparişin Zamanında Teslim Edilmemesi.

Yaşar B. |

İzmir Gaziemir Akçay Caddesi 135 numarada bulunan Egedor Mobilya'ya ait olan Bellona mağazasından SANDRA Koltuk takımı aldım. 27.06.2014 Tarihinde satın alma işlemleri yapıldı ve takımımızın bir ay sonra geleceği söylendi ve satış sözleşmesine yazıldı. Bugün itibarı ile aradan bir ay bir hafta geçmesine rağmen mobilyalarımız gelmedi.

Mağaza çalışanlarına sorduğumuzda koltukların üretildiğine dair bir cevap veremediler. İzmir torbalıdaki ana depoyu da bir fiil gidip araştırdığımda da mobilyaların henüz depoya ulaşmadığını da öğrendim. Ayrıca satış esnasında kampanyalar hakkında da bilgilendirilmedik. Kampanya olduğunu sonradan internetten öğrendim. Mağduriyetimin karşılanmasını istiyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yaşar B.
  10 Ağustos
  00:03

  Mağaza çalışanları işlerini iyi yapmadıklarından dolayı firma müşteri kaybediyor.Müşteriye verilen söz çok önemli.Biliyorsunuz eski bir deyim var.MÜŞTERİ VELİĞNİĞMETTİR.Bu deyimi sakın unutmayın.

 • 07 Ağustos
  16:10

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize ürün teslimatı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.