Bellona Sipariş Verdiğim Tekli Koltuk Gelmedi.

H.adnan Ç. |

2013 senesinde colin koltuk takımı aldım. 3+3+1 daha sonra+1 daha sipariş verdim. Geldi ama colinS takımının +1 ini yollamışlar. Almış olduğum mağaza ana takımı alırken 5 sene içinde +1'i aynen yapılıp geleceğini söyledi. Adapazarı'ndaki servis tutanak tuttu. Ancak ücretli olarak değiştirebileceğini söyledi gitti.

Fabrikayı aradım. Böyle durumlarda kataloglarımızda da belirtilir farklılıklar olabilir denildi.Bunun üzerine mağazaya gittim. Tamamen iyi niyetinden farklılıkları elinden geldiğince gidermeye çalıştı ama koltuğun rengi başka kumaşı başka geldi bende geri yollamadım. Çünkü bu aşamaya kadar tahminen 10 ay civarında geçti. Ben kataloklarına bakmadım ki farklılıklar olacağını bileyim.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • H.adnan Ç.
  21 Kasım
  00:24

  Bana kataloglarında bu konu ile igili bilginin olduğunu bildirdiler.Ben siparişi mobilyayı görerek aldım. Kataloglara bakmak zorunda değilim.Benim mağduriyetimi gidermediler.Artık benim ve ailemden kim varsa arkadaşlarımda dahil herkes bilecek benim için bellona bitmiştir.Onlara kolay gelsin

 • 30 Eylül
  15:17

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.